Rodzaje zdobień

Czapek z daszkiem jest bardzo dużo, co jednak powoduje, że są one właśnie tymi niepowtarzalnymi, Twoje logo, które możemy umieścić na wiele sposobów. Może to być haft (płaski bądź wypukły), nadruk (termotransfer lub druk solwentowy), naszywka żakardowa, metki z logo i wiele innych.

Poniżej przedstawiamy najbardziej popularne techniki zdobień.

HAFT KOMPUTEROWY 2D (płaski) i 3D (wypukły).

Najtrwalsza metoda zdobienia pozwalająca wykonać napis w minimalnej wysokości 7mm. Dzięki nowoczesnemu parkowi technologicznemu i najwyższej jakości niciom znakowanie wykonane tą metodą nie traci swoich właściwości nawet przez lata.

HAFT 2D

HAFT 3D

NADRUK (TERMOTRANSFER)

Technika ta charakteryzuje się idealnym kryciem, wysoką jakością, wytrzymałością, gładkością powierzchni, elastycznością, doskonale odwzorowuje szczegóły i pozwala na druk bardzo małych elementów (nawet 4 pkt). Logotyp zawiera biały poddruk (jeżeli logo w swojej kolorystyce nie zawiera białego koloru, wówczas kolor ten liczony jest jako dodatkowy. Logo zawierające drobne elementy wymaga zastosowania transparentnej bazy, która liczona jest jako dodatkowy kolor. Termotransfer plastizolowy pozwala na odwzorowanie do 10 kolorów Pantone podczas jednego nadruku. Metodę tę wykonuje się podobnie do sitodruku, z tą różnicą, że nadruk przenoszony jest na nośniku. Termotransfer pozwala na umieszczenie aplikacji w każdym, nawet trudno dostępnym miejscu. Nasza technologia nadruku pozwala na drukowanie na szwach dzięki czemu znakujemy zarówno czapki 5-cio jak i 6-cio panelowe, sztruksowe oraz z grubych materiałów. Doskonale nadaje się do dużych nakładów.

NADRUK FULL COLOR (DRUK SOLWENTOWY)

Druk solwentowy jest to metoda wydruku na ploterze atramentowym, w której tradycyjne atramenty na bazie wody zastąpione zostały przez pigmentowe atramenty solwentowe, bazujące na rozpuszczalnikach organicznych. Cyfrowy druk w pełnym kolorze bez ograniczenia liczby kolorów. Możliwe drukowanie przejść tonalnych i zdjęć. Minimalna wysokość dla dobrej jakości tekstu wynosi 2mm. Idealne znakowanie dla niskich nakładów.

WSZYWKI ŻAKARDOWE

Technika zdobień używana dla bardziej wymagających logotypów. Odwzorowuje małe elementy logotypu, cechuje się większą dokładnością niż haft bezpośrednio na czapce. Naszywka wykonywana jest na specjalnym materiale, który następnie może być przymocowany specjalnym klejem na gorąco bądź poprzez obszycie haftem.

METKI TKANE LUB SUBLIMOWANE

DRUK SUBLIMACYJNY

Technika druku wykorzystująca zjawisko sublimacji – czyli pod wpływem bardzo wysokiej temperatury tusz wnika w strukturę materiału zabarwiając go. Tą metodą wykonuje się zdobienia na białych produktach wykonanych w 70-100% z poliestru. Nadruk sublimacyjny jest bardzo trwały i niewyczuwalny w dotyku.

Pomoc

Download

© 2024 Czapki reklamowe z nadrukiem w sklepie logonaczapce.pl | Czapka z własnym haftem, nadrukiem, logo.

X
Add to cart