CZAPKI Z DASZKIEM

Bejsbolówki, jak i wiele innych czapek z daszkiem, stanowią nie tylko modny, ale i funkcjonalny dodatek. Chronią głowę przed wiatrem i słońcem, skutecznie też zabezpieczają oczy przed intensywnymi promieniami światła. Poza tym są efektownym dodatkiem do codziennych stylizacji.

Dzięki nam każda czapka może być w pełni personalizowana, zarówno jeśli chodzi o jej profil, jak i naniesiony nadruk. Dlatego stanowi świetny wybór dla firm, które poszukują elementów ubioru dla pracowników, jak i efektownych gadżetów reklamowych dla Klientów. Dostępne w prezentowanym asortymencie czapki z własnym nadrukiem spiszą się doskonale w obu tych rolach.

Proponujemy zarówno modele z prostym daszkiem (typu snapback), jak i profilowanym. W asortymencie widnieją również warianty różniące się pod względem ilości paneli usztywniających, zapięcia, jak i długości daszka. Personalizacja produktu obejmuje także wybór materiałów, nadruków (możesz umieścić na czapce np. swoje logo), jak i koloru. W przypadku niektórych modeli istnieje wybór mieszanego ubarwienia. Tym samym możesz stworzyć od podstaw własny projekt, dzięki czemu będzie on w pełni unikalny.

Jeśli więc interesują Cię personalizowane czapki z daszkiem z własnym haftem, w tym znakiem graficznym lub napisem – przejrzyj wszystkie dostępne w naszej ofercie modele. Gwarantujemy, że zrealizujemy nawet największe zlecenia. Przywiązujemy dużą uwagę do detali. Dzięki temu czapki, jak i naniesione nadruki, charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Możesz zamówić je w detalu lub w hurcie. Jeśli natomiast masz pytania – skontaktuj się z naszymi pracownikami. Chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące prezentowanej oferty.

CZAPKA BASEBALLOWA MODEL 4072 CZAPKA BASEBALLOWA MODEL 4072
Producent: .

18,70 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
zobacz więcej
CZAPKA BASEBALLOWA MODEL 4099 CZAPKA BASEBALLOWA MODEL 4099
Producent: .

17,50 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
zobacz więcej
CZAPKA BASEBALLOWA MODEL 4086 CZAPKA BASEBALLOWA MODEL 4086
Producent: .

16,60 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
zobacz więcej
CZAPKA BASEBALLOWA MODEL 4210 CZAPKA BASEBALLOWA MODEL 4210
Producent: .

15,10 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
zobacz więcej
CZAPKA BASEBALLOWA MODEL 4074 CZAPKA BASEBALLOWA MODEL 4074
Producent: .

9,20 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl